Harmonogram wejść na egzaminy maturalne 2021

17 maja (poniedziałek) godz. 9.00 -  historia poziom rozszerzony (aula), 

wejście na egzamin od godz. 8.35 według harmonogramu:

 

Wejście główne od strony ulicy ks. Kegla:

godz. 8.35 – 8.45  wszyscy zdający

 

17 maja (poniedziałek) godz. 14.00 -  język rosyjski poziom rozszerzony (sala 14),

wejście na egzamin od godz. 13.40 według harmonogramu:

 

Wejście główne od strony ulicy ks. Kegla:

godz. 13.40 – 13.45  wszyscy zdający

 

 

 

18 maja (wtorek) godz. 9.00 -  fizyka poziom rozszerzony (aula), 

wejście na egzamin od godz. 8.35 według harmonogramu:

 

Wejście główne od strony ulicy ks. Kegla:

godz. 8.35 – 8.45  wszyscy zdający

 

 

 

19 maja (środa) godz. 9.00 -  informatyka poziom rozszerzony (sala 11), 

wejście na egzamin od godz. 8.40 według harmonogramu:

 

Wejście główne od strony ulicy ks. Kegla:

godz. 8.35 – 8.45  wszyscy zdający

 

 

4 maja (wtorek) -  język polski poziom podstawowy, 

Egzamin  rozpoczyna się o godzinie 9.00, wejście na egzamin od godz. 8.00 według harmonogramu:

 

Wejście boczne do sali sportowej z boiska szkolnego (od strony ulicy 20-października przez bramę):

godz. 8.00 – 8.15 klasa 3A zdający, których nazwiska zaczynają się na B – K

godz. 8.15 – 8.30 klasa 3A zdający, których nazwiska zaczynają się na L – Z

godz. 8.30 – 8.45 klasa 3B zdający, których nazwiska zaczynają się B – K

 

Wejście boczne (łącznik) od strony ulicy ks. Kegla.:

godz. 8.00 – 8.15 klasa 3B zdający, których nazwiska zaczynają się na L – Z

godz. 8.15 – 8.30 klasa 3C zdający, których nazwiska zaczynają się na A – K

godz. 8.30 – 8.40 klasa 3C zdający, których nazwiska zaczynają się M – W

godz. 8.40 – 8.45 absolwenci lat ubiegłych.

 

Wejście główne od ul. ks. Kegla – zdający z dostosowaniami (2 uczniów) kierują się schodami głównymi na pierwsze piętro do sali 14, godz. przyjścia 8.30

 

5 maja (środa) -  matematyka poziom podstawowy, 

Egzamin  rozpoczyna się o godzinie 9.00, wejście na egzamin od godz. 8.00 według harmonogramu:

 

Wejście boczne do sali sportowej z boiska szkolnego (od strony ulicy 20-października przez bramę):

godz. 8.00 – 8.15 klasa 3A zdający, których nazwiska zaczynają się na B – K

godz. 8.15 – 8.30 klasa 3A zdający, których nazwiska zaczynają się na L – Z

godz. 8.30 – 8.45 klasa 3B zdający, których nazwiska zaczynają się B – K

 

Wejście boczne (łącznik) od strony ulicy ks. Kegla.:

godz. 8.00 – 8.15 klasa 3B zdający, których nazwiska zaczynają się na L – Z

godz. 8.15 – 8.30 klasa 3C zdający, których nazwiska zaczynają się na A – K

godz. 8.30 – 8.40 klasa 3C zdający, których nazwiska zaczynają się M – W

godz. 8.40 – 8.45 absolwenci lat ubiegłych.

 

Wejście główne od ul. ks. Kegla – zdający z dostosowaniami (2 uczniów) kierują się schodami głównymi na pierwsze piętro do sali 14, godz. przyjścia 8.30

 

6 maja (czwartek) godz. 9.00 -  język angielski poziom podstawowy

wejście na egzamin od godz. 8.00 według harmonogramu:

Wejście boczne do sali sportowej z boiska szkolnego (od strony ulicy 20-października przez bramę):

godz. 8.00 – 8.15 klasa 3A zdający, których nazwiska zaczynają się na B – M

godz. 8.15 – 8.25 klasa 3A zdający, których nazwiska zaczynają się na P – Z

godz. 8.25 – 8.40 klasa 3B zdający, których nazwiska zaczynają się B – P

 

Wejście boczne (łącznik) od strony ulicy ks. Kegla.:

godz. 8.10 – 8.15 klasa 3B zdający, których nazwiska zaczynają się na R – Z

godz. 8.15 – 8.30 klasa 3C zdający, których nazwiska zaczynają się na B – M

godz. 8.30 – 8.40 klasa 3C zdający, których nazwiska zaczynają się N  – W

godz. 8.40 – 8.45 absolwenci lat ubiegłych.

 

Wejście główne od ul. ks. Kegla – zdający z dostosowaniami (2 uczniów) kierują się schodami głównymi na pierwsze piętro do sali 14, godz. przyjścia 8.30

 

7 maja (piątek) godz. 9.00 -  język angielski poziom rozszerzony  

wejście na egzamin od godz. 8.15 według harmonogramu:

 

Wejście boczne do sali sportowej z boiska szkolnego (od strony ulicy 20-października przez bramę):

godz. 8.15 – 8.25 klasa 3A zdający, których nazwiska zaczynają się na B – P

godz. 8.25 – 8.30 klasa 3A zdający, których nazwiska zaczynają się na S – Z

godz. 8.30 – 8.40 klasa 3B zdający, których nazwiska zaczynają się B – K

 

Wejście boczne (łącznik) od strony ulicy ks. Kegla.:

godz. 8.15 – 8.25 klasa 3B zdający, których nazwiska zaczynają się na M – S

godz. 8.25 – 8.35 klasa 3C zdający, których nazwiska zaczynają się na B – Ż

godz. 8.35 – 8.40 absolwenci lat ubiegłych.

 

10 maja (poniedziałek) godz. 9.00 -  język polski poziom rozszerzony

wejście na egzamin od godz. 8.30 według harmonogramu:

 

Wejście boczne (łącznik) od strony ulicy ks. Kegla:

godz. 8.30 – 8.40  zdający, których nazwiska zaczynają się na B – Ł

godz. 8.40 – 8.50 zdający, których nazwiska zaczynają się na N – Z

 

 

11 maja (wtorek) godz. 9.00 -  matematyka poziom rozszerzony

wejście na egzamin od godz. 8.20 według harmonogramu:

 

Wejście boczne (łącznik) od strony ulicy ks. Kegla:

godz. 8.20 – 8.30 klasa 3A

godz. 8.30 – 8.40 klasa 3B

godz. 8.40 – 8.45 klasa 3C

godz. 8.45 – 8.50 absolwenci lat ubiegłych.

 

11 maja (wtorek) godz. 14.00 -  wiedza o społeczeństwie poziom rozszerzony  

wejście na egzamin od godz. 13.35 według harmonogramu:

 

godz. 13.35 – 13.45 wszyscy zdający

 

 

12 maja (środa) godz. 9.00 -  biologia poziom rozszerzony

wejście na egzamin od godz. 8.20 według harmonogramu:

 

Wejście boczne (łącznik) od strony ulicy ks. Kegla:

godz. 8.20 – 8.25 klasa 3A

godz. 8.25 – 8.35 klasa 3B

godz. 8.35 – 8.45 klasa 3C

godz. 8.45 – 8.50 absolwenci lat ubiegłych.

 

 

13 maja (czwartek) godz. 9.00 -  geografia poziom rozszerzony

wejście na egzamin od godz. 8.10 według harmonogramu:

 

Wejście boczne (łącznik) od strony ulicy ks. Kegla:

godz. 8.10 – 8.25 klasa 3A

godz. 8.25 – 8.30 klasa 3B

godz. 8.30 – 8.45 klasa 3C

godz. 8.45 –  absolwenci lat ubiegłych.

 

 

13 maja (czwartek) godz. 14.00-  język niemiecki poziom podstawowy (sala gimnastyczna)

wejście na egzamin od godz. 13.35 według harmonogramu:

 

Wejście boczne (łącznik) od strony ulicy ks. Kegla:

godz. 13.35 – 13.45 wszyscy zdający

 

13 maja (czwartek) godz. 14.00-  język rosyjski poziom podstawowy (sala nr 14)

wejście na egzamin od godz. 13.45

 

Wejście główne do szkoły od ul. ks. Kegla

godz. 13.45 wszyscy zdający

 

 

14 maja (piątek) godz. 9.00 -  chemia poziom rozszerzony  

wejście na egzamin od godz. 8.35

 

Wejście boczne (łącznik) od strony ulicy ks. Kegla:

godz. 8.35 – 8.45 wszyscy zdający

 

 

14 maja (piątek) godz. 14.00 -  język niemiecki poziom rozszerzony

wejście na egzamin od godz. 13.35

 

Wejście boczne (łącznik) od strony ulicy ks. Kegla:

godz. 13.35 – 13.45 wszyscy zdający

Aktualności

Kontakt

  • Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich
    ul. Ks. Kegla 1a
    63-000 Środa Wlkp.
  • 61 285-24-34, 798-674-080

Galeria zdjęć