• O szkole

        •  

           

          Organ prowadzący szkołę:
          Starosta Powiatu – Ernest Iwańczuk
          V-ce Starosta Powiatu - Małgorzata Wiśniewska - Zabłocka
          tel. 61285-80-51

          Organ prowadzący nadzór pedagogiczny:
          Kuratorium Oświaty w Poznaniu
          tel. 61854-17-26

          Dyrektor szkoły: Katarzyna Światowy
          V-ce dyrektor: Ewa Sadyś
          tel. 61285-24-34, 798 674 080

           

          Rada  Rodziców:

          • Przewodniczaca - Monika Buziak
          • v-ce przewodniczący - Konrad Bartłomiejczak
          • Skarbnik - Beata Hoffmann

           

          Wychowawcy klas:

          • 1a - Agnieszka Kaczmarek
          • 1b - Marzena Wisińska - Zadrużyńska
          • 1c - Beata Szymańska
          • 1d - Agnieszka Kaczor
          • 2a - Natalia Olkiewicz
          • 2b - Mirosława Kulawik
          • 2c - Milena Bianek
          • 2d - Agata Orłowska
          • 3a - Sławomir Brambor
          • 3b - Agnieszka Szymańska - Michalak
          • 3c - Grzegorz Kasprzak
          • 3d - Mariola Litka
          • 3e - Dominik Leszczyński
          • 3f - Anna Drzazgowska
          • 3g - Beata Senftleben
          • 3h - Aleksandra Hamrol -Narożna

           

          Nauczyciele:

          • Milena Bianek - język angielski
          • Milena Biskupska - język polski
          • Sławomir Brambor - historia, wos, wośw, historia i społeczeństwo
          • Alina Cichowlas - wychowanie fizyczne, podstawy przedsiębiorczości
          • Anna Drzazgowska - język niemiecki, etyka, język polski dla obcokrajowców
          • Adam Eichler - wychowanie fizyczne
          • Barbara Gierczyńska - Wasłowicz - język polski
          • Aleksandra Hamrol-Narożna - język angielski
          • ks. Marcin Jałoszyński - religia
          • Agnieszka Kaczmarek - język polski, wiedza o kulturze
          • Tomasz Kaczmarek - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
          • Agnieszka Kaczor - matematyka, informatyka, logika matematyczna, podstawy przedsiębiorczości
          • Grzegorz Kasprzak - geografia, fizyka
          • Mirosława Kulawik - biologia, ekologia, wdżwr
          • Dominik Leszczyński - historia, wos, historia i społeczeństwo
          • Mariola Litka - matematyka, logika matematyczna
          • Ada Mikołajczak - psycholog
          • Joanna Odalanowska - język angielski
          • Natalia Olkiewicz - biblioteka, podstawy przedsiębiorczości, filozofia, historia i społeczeństwo
          • Agata Orłowska - matematyka, fizyka
          • Ewelina Otworowska - język polski
          • Ewa Sadyś - fizyka, informatyka, przyroda
          • Beata Senftleben - matematyka, informatyka, informatyka w praktyce
          • Piotr Sęk - język angielski
          • Lucyna Stęplewska - język niemiecki, pedagog
          • Beata Szymańska - język angielski
          • Marlena Szymańska - język polski, wiedza o kulturze
          • ks. Tomasz Staśkiewicz - religia
          • Agnieszka Szymańska-Michalak - chemia
          • Katarzyna Światowy - biologia, ekologia, doradca zawodowy, podstawy przedsiębiorczości, wdżwr
          • Katarzyna Węcławiak - informatyka, matematyka
          • Marzena Wisińska - Zadrużyńska - język niemiecki

           

          Inni pracownicy szkoły:

          • Administracja:  Aleksandra Hańczyk, Paulina Piotrowska ref. ds. administracji
          • Obsługa: Aurelia Ratajczak, Dorota Bachorska, Monika Kaczor, Dariusz Walczak
          • Służba BHP:  Jacek Nowaczyk
          • Pielęgniarka szkolna: Barbara Błaszak
          • Lekarz medycyny pracy: Szpital Średzki sp. z o.o.
          • Nauczyciel bibliotekarz:  Natalia Olkiewicz
          • Pedagog szkolny: Lucyna Stęplewska
          • Doradca zawodowy : Katarzyna Światowy                               
          • Psycholog szkolny: Ada Mikołajczak

           

          Skład Samorządu Uczniowskiego:

          • Przewodnicząca: Patrycja Stępa
          • V-ce przewodniczący: Adam Komorowicz, Adam Machowski, Maja Mroczkowska
          • Sekretarz: Anna Kajdan

           

          Harmonogram lekcji:

          1. lekcja pierwsza: 8.00 - 8.45
          2. lekcja druga: 8.55 - 9.40
          3. lekcja trzecia: 9.50 - 10.35
          4. lekcja czwarta: 10.45 - 11.30
          5. lekcja piąta: 11.40 - 12.25
          6. lekcja szósta: 12.45 - 13.30
          7. lekcja siódma: 13.40 - 14.25
          8. lekcja ósma: 14.30 - 15.15

           

          Skala ocen (obowiązuje od 1 września 2014 roku)

          Testy, sprawdziany, kartkówki i inne prace oceniane punktowo zostają przeliczane na oceny według skali procentowej: 

          • 100 - 86% - bardzo dobry
          • 85 - 70% - dobry
          • 69 - 55% - dostateczny 
          • 54 - 40% - dopuszczający
          • 39 - 0% - niedostateczny

           

          Pisemne prace przekrojowe (np. dział programowy, rozdział) oceniane punktowo zostają przeliczane na oceny według skali procentowej:

          • 100% - 96% - celujący
          • 95% - 86% - bardzo dobry
          • 85% - 70% - dobry
          • 69% - 55% - dostateczny
          • 54% - 40% - dopuszczający
          • 39% - 0 % - niedostateczny