Organ prowadzący szkołę:
Starosta Powiatu – Marcin Bednarz
v-ce Starosta Powiatu - Piotr Kasprzak
tel. 61285-80-51

Organ prowadzący nadzór pedagogiczny:
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
tel. 61854-17-26

Dyrektor szkoły: p.o. Katarzyna Światowy
v-ce Dyrektor
tel. 61285-24-34

 

Rada  Rodziców:

  • Przewodniczacy - Ewa Schädler
  • v-ce przewodniczący - Paweł Kubiak
  • Skarbnik - Honorata Maćkowiak 

 

Wychowawcy klas:

  • 1a - Agnieszka Kaczmarek
  • 1b - Beata Szymańska
  • 1c - Marlena Szymańska
  • 2a - Agnieszka Kaczor
  • 2b - Milena Bianek
  • 2c - Marzena Wisińska Zadrużyńska
  • 3a - Sławomir Brambor
  • 3b - Iwona Tomaszewska
  • 3c - Dominik Leszczyński
  • 3d - Mariola Litka
  •  

Nauczyciele:

  • Ada Gościniak - psycholog
  • Milena Bianek - język angielski
  • Sławomir Brambor - historia, wos, kultura na przestrzeni dziejów, alfabet muzyczny
  • Alina Cichowlas - wf, podstawy przedsiębiorczości
  • Anna Drzazgowska - język niemiecki, etyka
  • Lidia Garczyńska-Szymkowiak - geografia
  • Aleksandra Hamrol-Narożna - język niemiecki
  • Agnieszka Kaczmarek - język polski, wiedza o kulturze
  • Tomasz Kaczmarek - wf, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Agnieszka Kaczor - matematyka, informatyka, logika matematyczna, podstawy przedsiębiorczości
  • Stefan Kalisz - matematyka
  • Dominik Leszczyński - historia, wos
  • Mariola Litka - matematyka, logika matematyczna
  • Joanna Odalanowska - język angielski
  • Natalia Olkiewicz - biblioteka, etyka
  • Ewa Sadyś - fizyka, informatyka
  • Agnieszka Sutuła - biologia, wdżwr
  • Beata Szymańska - język angielski
  • Marlena Szymańska - język polski, wiedza o kulturze
  • Agnieszka Szymańska-Michalak - chemia
  • Katarzyna Światowy - biologia, ekologia, doradca zawodowy, podstawy przedsiębiorczości, wdżwr
  • Iwona Tomaszewska - religia
  • Marzena Wisińska Zadrużyńska - język niemiecki

 

Inni pracownicy szkoły:

  • Administracja: Julia Michniewska - Tomczak - ref. ds. administracji/Aleksandra Hańczyk zastępstwo
  • Obsługa: Aurelia Ratajczak, Dorota Bachorska, Monika Kaczor, Dariusz Walczak
  • Służba BHP: Julia Michniewska - Tomczak/ Aleksandra Hańczyk zastępstwo
  • Pielęgniarka szkolna: Barbara Błaszak
  • Lekarz medycyny pracy: Szpital Średzki sp. z o.o.
  • Pracownicy biblioteki:  Barbara Langner
  • Pedagog szkolny: Wiesława Strugarek
  • Doradca zawodowy - Katarzyna Światowy                               
  • Psycholog szkolny - Ada Gościniak

 

Harmonogram lekcji:

  1. lekcja pierwsza: 8.00 - 8.45
  2. lekcja druga: 8.55 - 9.40
  3. lekcja trzecia: 9.50 - 10.35
  4. lekcja czwarta: 10.45 - 11.30
  5. lekcja piąta: 11.40 - 12.25
  6. lekcja szósta: 12.45 - 13.30
  7. lekcja siódma: 13.40 - 14.25
  8. lekcja ósma: 14.30 - 15.15

 

Skala ocen (obowiązuje od 1 września 2014 roku)

Testy, sprawdziany, kartkówki i inne prace oceniane punktowo zostają przeliczane na oceny według skali procentowej: 

  • 100 - 86% - bardzo dobry
  • 85 - 70% - dobry
  • 69 - 55% - dostateczny 
  • 54 - 40% - dopuszczający
  • 39 - 0% - niedostateczny

 

Pisemne prace przekrojowe (np. dział programowy, rozdział) oceniane punktowo zostają przeliczane na oceny według skali procentowej:

  • 100% - 96% - celujący
  • 95% - 86% - bardzo dobry
  • 85% - 70% - dobry
  • 69% - 55% - dostateczny
  • 54% - 40% - dopuszczający
  • 39% - 0 % - niedostateczny

Aktualności

Kontakt

  • Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich
    ul. Ks. Kegla 1a
    63-000 Środa Wlkp.
  • 61 285-24-34

Galeria zdjęć